Matka Boska Fatimska - figura obok węgierskiej Drogi Krzyżowej

1. Dziś o godz. 10.00 w naszej Świątyni odbędzie się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Przypominamy, że w związku z tym nie będzie Mszy świętej o g. 10.30.
    O godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
    • W poniedziałek: o godz. 17.30 zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem majowym.
    • We wtorek: Święto św. Macieja, Apostoła. O godz. 18.30 piąty dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy.
    • W środę: wspomnienie św. Małgorzaty z Kortony.
    • W czwartek: Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.
    • W piątek: wspomnienie św. Paschalisa Baylona, zakonnika.
    • W sobotę: wspomnienie św. Feliksa z Cantalice, zakonnika.
  3. Jutro, 13 maja, po Mszy świętej o godz. 18.30 odbędzie się próba dla zeszłorocznych dzieci komunijnych w związku z rocznicą Pierwszej Komunii Świętej. Msza święta z okazji rocznicy przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w sobotę, 18 maja, o godz. 15.00 w naszej Świątyni.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych przedstawiciele Parafii będą kwestować na potrzeby bieżące naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie złożone ofiary już dziś pragniemy złożyć z serca płynące „Bóg zapłać”.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Stefan Jarosz, śp. Elżbieta Śliwa, śp. Józef Wardyński, śp. Janusz Schmidt, śp. Irena Markocka, śp. Helena Starowicz oraz śp. Aleksandra Wiecheć. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej na cały rozpoczynający się tydzień.